Březen 2009

8.SB

28. března 2009 v 23:14 | Hokage

www.naruto-online.blog.cz

(poznámka:je to nej blog co o narutu znám)

Pro:

Naruto Shippuden 6-7.díl

28. března 2009 v 7:08 | Hokage


Naruto Shippuden 5.díl

28. března 2009 v 7:05 | Hokage


Naruto Shippuden 4.díl

28. března 2009 v 7:02 | Hokage


Naruto Shippuden 3.díl

28. března 2009 v 6:58 | Hokage


Naruto Shippuden 1-2.díl

28. března 2009 v 6:52 | Hokage


Naruto Shippuden 101.díl

27. března 2009 v 21:16 | Hokage


7.SB

27. března 2009 v 20:37 | Hokage

Od:
Pro:

6.SB

26. března 2009 v 21:40 | Hokage

Od:

Pro:

Hana

22. března 2009 v 21:53 | Hokage
Inuzuka Hana (犬塚ハナ) je starší sestra Inuzuky Kiby a je také skvělá a uznávaná zvěrolékařka. Její psí společníci se jmenují Haimaru Sankyodai. Hana účinkovala v epizodě č. 184, kde ošetřovala Akamaru (Kibův pes). Na pravém rameni má Hana tetování, které vypadá jako květina.
"Hana" znamená "nos" nebo také "květina". Je jí 18 let, je vysoká 170,3 cm, váží 52,5 kg a má krevní skupinu 0.

Tsume

22. března 2009 v 21:51 | Hokage
Inuzuka Tsume (犬塚ツメ) je matka Kiby a Inuzuky Hany. Jako u většiny členů klanu Inuzuka i Tsume je velmi tvrdá, ale o svou rodinu se velmi stará. V průběhu invaze na Listovou vesnici bojovala po boku svého věrného psa Kuromaru.
Překlad jména Tsume znamená "dráp". Narodila se 12. srpna a je jí 36 let. Je vysoká 163 cm, váží 51,5 kg a má krevní skupinu B.

Inoichi

22. března 2009 v 21:49 | Hokage
Inoichi Yamanaka (山中いのいち) je jounin ze Skryté Listové a je také otcem Yamanaky Ino. Stejně jako jeho dcera i on byl členem tříčlenné skupiny Ino-Shika-Chou spolu s Shikakem Narou a Chouzou Akimichim. Nic moc se o něm neví, akorát to, že jejich rodina vlastní květinářství a že Chouza a Shikaku si z něj pořád utahovali, protože se mu nenarodil syn, ale holka Ino.
Inoichi se narodil 24. ledna a je mu 38 let. Měří 180,4 cm, váží 69,1 kg a má krevní skupinu AB.

Kimimaro

22. března 2009 v 21:43 | Hokage
Kaguya Kimimaro (かぐや君麻呂) je pátým členem Zvučné Čtyřky, která se dočasně změnila na Zvučnou Pětku. Původní čtyři členové (Tayuya, Jiroubou, Kidoumaru, Sakon a Ukon, kteří žili v jednom těle) ho byli donuceni přijmout i přes jejich protesty, protože Kimimarovy schopnosti převyšovaly jejich. On byl jediný z klanu Kaguya (かぐや一族 - Kaguya Ichizoku), kdo přežil útok na Skrytou Mlžnou Vesnici. Klan Kaguya měl svou dědičnou vlastnost, díky níž byl schopen manipulovat svými kostmi dle potřeby. Kimimaro byl nejmocnější člen tohoto klanu, proto ho nechali většinu jeho života zavřeného v kleci a ven ho pouštěli jen, když potřebovali, aby bojoval. Na jeho cestě do Skryté Mlžné se setkal se Momochi Zabuzou a Hakem, kteří opouštěli vesnici po neúspěšném převratu.
Kimimaro je vhodný pro boj z blízka. Je schopen regenerovat a tvořit nové kosti, tudíž má nekonečnou zásobu kostí, které může užívat proti protivníkovi. Kimimarova jediná slabá stránka je choroba, kterou trpí (možná tuberkulóza, kvůli jeho krvavému kašli). Než se u něj tato choroba projevila, byl nejvhodnější kandidát na Orochimarova hostitele. Kimimaro je Orochimarovi silně oddán, protože Orochimaru byl jediná osoba, která se o něj starala.
Kimimaro zemřel v boji s Rock Leem a Gaarou. Ačkoli byl schopen odrazit všechny Gaarovy útoky, a dokonce nakonec měl i navrch. Podlehl však své nemoci těsně před tím, než stačil zabít Gaaru nečekaným útokem.
Přestože Kimimaro patřil ke klanu, který miloval zabíjení, vraždy a masakrování, a že byl nejsilnější z tohoto klanu, Kimimaro nebyl zlý a násilnický. On jen neznal vnější svět. A sám ani nevěděl, proč vlastně bojuje, ale jen do té doby než potkal Orochimaru. Stejně jako Uchiha Itachi ani Kimimaro na sobě nedával znát jakékoli pocity, kromě několika momentů v boji s Gaarou.
Kimimaro se narodil 15. června. Když zemřel, tak mu bylo 15 let. Měřil 166,1 cm a vážil 49,8 kg. Byl to genin.

Techniky

Shikotsumyaku (死骨脈) Puls Mrtvých Kostí - dědičná vlastnost
Kimimaro byl zkušený uživatel taijutsu (boj z blízka)

Dosu

22. března 2009 v 21:20 | Hokage
Dosu Kinuta (キヌタドス) je neoficiální vůdce tří Zvučných Geninů (Kin Tsuchi, Zaku Abumi a sám sebe), kteří vstoupili do Chuuninské zkoušky. Má zcela obvázanou hlavu kromě levého oka. Dosu používá v boji svou Zvučnou paži a má schopnost manipulovat se zvukem.

Životopis

V prvním testu Chuuninské zkoušky projde díky tomu, protože pomocí zvuku dokázal slyšet psaní tužkou jiného účastníka a dokázal tak napodobit pohyby úplně stejně.
Dosu a jeho tým dostali rozkaz najít a zabít Uchihu Sasukeho. V Lese Smrti bojuje jeho tým se Sakurou, Rockem Lee a Týmem 10. Bohužel, Orochimaru použil Zvučný tým jako oběti pro otestování Sasukeho síly poté, co dostal Prokletou pečet. Dosu to vzal osobně a přísahal, že překazí Orochimarův cíl. Obrátil svou pozornost na Sasukeho a myslel si, že když ho zabije, tak může být schopen zničit Orochimarovy plány.
Dosu byl v kvalifikačních kolech postaven proti Akimichi Choujimu a porazil ho. Když byly vyhlášeny souboje do třetího testu, tak Dosu viděl, že Sasuke bude bojovat proti Gaarovi. Snažil se snížit konkurenci, aby mohl bojovat se Sasukem rychleji, Dosu vyhledal jednou v noci Gaaru. Pro Dosu to však dopadlo špatně, Shukaku, démon v Gaarovi, se probudil kvůli úplnku. Písek Gaary napadl Dosu a nemilosrdně ho zabil.

Osobnost

Dosu se ukázal jako velmi ostražitý a logický ninja. Většinou začal přemýšlet než něco udělal. Byl také skvělý analytik, což bylo ukázáno, jak rychle si všimnul Sakuřiných pastí během druhého testu Chuuninské zkoušky.
Byl také velmi loajální k Orochimarovi, ale méně než jeho týmoví partneři. On sám dokonce řekl, že je ochoten obětovat svůj vlastní tým ke splnění rozkazu. Slíbil také pomstít Zaku po jeho boji s Aburamem Shinem a vypadal také, že měl důvěru v Kin před jejím bojem s Shikamaru. Obrátil se však proti Orochimaru, když zjistil, že má Sasuke Prokletou pečet.
Není známo, zda plánoval zabít Sasukeho jen, aby překazil Orochimarovy plány nebo chtěl dokázat, že je lepší než Sasuke.

Překlad a význam jména

Dosu je název pro meč Yakuzy a Kinuta je dřevěný kolík pro držení ubrusů a také to znamená "lokace, umístění".

Zajímavosti

Dosu byl Genin ze Skryté Zvučné vesnice. Narodil se 12. června a bylo mu 14 let. Jeho krevní skupina byla A. Měřil 156 cm a vážil 49 kg. Splnil 23 D-misí a 12 C-misí.

Techniky

Kyoumeisen (Vibrační zvučný vrták)

Kin

22. března 2009 v 21:15 | Hokage
Kin Tsuchi (キンツチ) je jedna ze tří Zvučných Geninů, kteří vstoupili do Chuuninské zkoušky. Ona jediná ze svého týmu nemá žádnou fyzickou změnu. V boji využívá kombinaci zvonků, jehel a strun.

Životopis

Kin a její tým dostali rozkaz najít a zabít Uchihu Sasukeho. Kin byla chycena v Lese Smrti do techniky Výměny mysli, kterou na ni použila Yamanaka Ino a pak je zraněna vlastním týmovým partnerem Dosu. Bohužel, Orochimaru použil Zvučný tým jako oběti pro otestování Sasukeho síly poté, co dostal Prokletou pečet. Kin a její tým se dostali do kvalifikačních kol, ale prohrála v boji se Shikamaru.
Později, když Orochimaru použil své zakázané Jutsu Edo Tensei, tak potřeboval obět, která by se stala schránkou pro jednoho z mrtvých Hokagů a tak obětoval Kin a Zaku. Když byli Hokagové poraženi, tak jsou už pouze vidět mrtvoly Kin a Zaku.

Osobnost

U Kin a Dosu se neobjevila, jako u Zaka, jejich minulost. Narozdíl od Dosu se nikdy Kin nevyjádřila k tomu, jaké má pocity k Orochimaru.
Její nejvíce zapamatovatalné vystoupení je, když drží Sakuru za vlasy a říká jí, že by měla více trénovat. Způsobí tím to, že je Sakura nucena si své dlouhé vlasy odříznout a po zbytek příběhu je nosí kratší.

Překlad a význam jména

Kin znamená v Kanji Koto, což je hudební nástoj a také je to výraz pro "zlato" a pátek. Tsuchi znamená "Země" nebo je to také japonský název pro jednu ze tří ušních kostí, Kladívko.

Zajímavosti

Kin byla Geninem ve Skryté Zvučné vesnici. Narodila se 6. července a bylo jí 14 let. Její krevní skupina byla O. Měřila 150 cm a vážila 39 kg.

Techniky

Suzu no Oto (Zvuk zvonků)

TEST-Jaký je váš Akatsuki partner?

21. března 2009 v 15:06 | Hokage

jakej je vaš akatsuki partner?zde


Mě vyšel Sasori.

Rodokmen

21. března 2009 v 14:30 | Kazekage

Gamakichi

21. března 2009 v 13:39 | Kazekage
Gamakichi ( ガマ吉 - Smířlivá žába) je jedním z Gamabuntových dětí. Byl první žábou, kterou přivolal Naruto na počátku boje s Gaarou. V tu chvíli se Naruto nedokázal pořádně soustředit. Také ho přivolal Jiraiya během boje s Orochimarem, protože Tsunade dala Jiraiyovi vypít lektvar, po kterém nemohl správně čerpat chakru. Dále se objevil, když Naruto, Jiraiya a Sakura prohledávali Orochimarovo sídlo. Jiraiya ho přivolal, aby jim prozkoumával cestu a varoval je před pastmi. Dále ho ještě Naruto přivolal ve fillerových epizodách, když potřeboval pomoct v boji s Noroimushou a během mise v Zemi Moří. Gamakichi je dost inteligentní (víc než Gamatatsu), protože ví, kdy je čas, aby se dal na útěk.
Gamakichi by se měl objevit i v Naruto části II, alespoň to naznačil plakát v tydenním vydání Shounen Jumpu. Na tomto plakátu jel Naruto na Gamakichim, který byl velký jako Gama (první žába, kterou přivolal Jiraiya a která snadno porazila mistra Ebisu). Gamakichi měl velký kunai a stejně jako jeho otec kouřil dýmku.

Gamatatsu

21. března 2009 v 13:35 | Kazekage

Gamatatsu (ガマ竜) je slabý, nezkušený, mladší bratr Gamakichiho a Gamabuntův syn. V seriálu se objevil poprvé, když ho Naruto přivolal během souboje s Orochimarem a nebyl schopen použít chakru Devítiocasé lišky (Kyuubi no Youko). Byl také přivolán během událostí v Zemi Ptáků. Gamatatsu také náhodně narazil na černé šarkany, které používal Noroimusha, aby se mohl vznášet uprostřed noci jako duch. Často ho zachraňuje před nebezpečenstvím jeho starší bratr Gamakichi, který je přivoláván vždycky před Gamatatsu.

Ebisu

21. března 2009 v 13:29 | Kazekage
Ebisu (エビス) je elitní Jouninský trenér, jak řekl Hatake Kakashi, ale také slouží jako osobní učitel Konohamaru, který je vnuk Třetího Hokage.

Životopis

Ebisu se poprvé objevuje jako trenér Konohamaru a nelíbí se mu skutečnost, že Konohamaru si udělal za idol Uzumaki Naruta, protože on sám vidí Naruta pouze jako schránku Kyuubiho. Jeho názor na Naruta se změní, když ho Naruto porazí svou Harémovou technikou, ale stále ho neuznává. Díky tomuto incidentu na něj Naruto ukazuje jako na "Skrytého zvrhlíka".
Později, Kakashi ho doporučuje jako trenéra Narutovi, který se účastní hlavních zápasů Chuuninské zkoušky. Když s Narutem začne trénovat, tak si konečně uvědomí, že Naruto není jen schránka Kyuubiho, ale vynikající Listový ninja a má velký vliv na Konohamaru. Nicméně, Ebisu nedokončí Narutův trénink, protože Jiraiya přivolá žábu, která svým jazykem udeří a Ebisu je v bezvědomí. Stalo se to, když se Ebisu snažil přerušit Jiraiyovo sledování žen v horkých lázní.
Později o 2,5 roku dostává na starost Geninský tým ve kterém jsou Konohamaru a jeho dva kamarádi Udon a Moegi. Ebisu již nosí jako Jounin standartní Listovou vestu, kterou dříve nenosil. Spolu se svým týmem se objevuje, když dokončí misi a jde si vyzvednout platbu. Pokusí se zastavit Konohamaru, který si stěžuje na nízkou hodnost misí a omlouvá se Tsunade za jeho chování.
Během filleru s Chrámem Ohně, Tým Ebisu dostává první misi stupně A, což je doprovod lidí na bezpečné místo a pak se už jen objevuje, když bojuje s Listovými ninji proti zombie-ninjům.
Spoiler! Pozor, tato část obsahuje příběh
Při útoku Peina na Listovou je Konohamaru svědek toho, jak jedno z Peinových těl zabíjí dva Listové ninji a Ebisu se s ním utká. Když je poražen, tak si promyslí všechno, co udělal Naruto pro vesnici a nechce prozradit jeho polohu Akatsuki. Když má být zabit, tak se objeví Konohamaru a utká se s Peinovým tělem. Ebisu potom v úžasu kouká, jak Konohamaru skvěle bojuje, ale o to více je překvapen, když Konohamaru použije Rasengan.

Osobnost

Ebisu se zpočátku domnívá, že pouze lidé s důležitým rodokmenem mohou dělat cokoli, ale když vidí, co Naruto udělal pro Listovou, tak se jeho pohled na lidi kolem změnil. I když je poněkud nervózní, tak ukázal zasvěcení do své vesnice a studentů. Ebisu se snaží být profesionál, ale občas se chová divně, což je vidět, jak zareaguje na Narutovu Sexy techniku. Proto ho Naruto popsal jako "Skrytého zvrhlíka".

Překlad jména a význam

Jméno Ebisu pochází od japonského boha Ebisu, který je obvykle zobrazen jako rybář, který přináší bohatství a prosperitu věřícím a dohlíží na zdraví malých dětí.

Osobní data

Ebisu byl Zvláštní Jounin ve Skryté Listové vesnici, ale když dostal na starost Konohamaru, Udona a Moegi, tak se stal už jen obyčejným Jouninem. Jeho ninja registrační číslo je 010777. Narodil se 8. března a je mu 32 let. Krevní skupinu má A. Měří 181,4 cm a váží 67,5 kg. Na Ninja akademii odmaturoval v 10 letech a Chuuninem se stal v 17 letech. Celkem splnil 98 D-misí, 284 C-misí, 115 B-misí a 1 A-misi. V japonském anime ho dabuje Nobuo Tobita.

Techniky

Kage Bunshin no Jutsu (Technika stínového klonu)
Katon: Goukakyu no Jutsu (Oheň: Technika velkolepého fireballu)